Kalender 2019

KALENDER VAN DE 10 WESTLANDSE WIELERDAGEN in 2019

Zondag 22 April 35e NOBUTEC Omloop v.d.Glazen Stad

Start en Finish  Vogelaer , Honselersdijk/Kwintsheul
Elite / Beloften 13.00 uur
Afwachtingwedstrijd voor
Junioren – Vrouwen 13.15 uur 40 km schema R
Nieuwelingen –  Meisjes 13.16 uur 40 km schema L

Zondag 22 April 2e Westlands Open Kampioenschap voor Basisleden

Start en Finish Vogelaer , Honselersdijk/Kwintsheul
Basisleden 14.15 uur 40 km Schema S

Donderdag 4 Juli 56e Ronde van Honselersdijk

Start en Finish Dijkstraat
Nieuwelingen 13.15 uur 40 km  schema R
Junioren 14.30 uur 65 km schema L
Elite/Belofte/Amateurs/Profs B 16.15 uur 80 km schema E
R.D.B.R. 18.15 uur
Regiorenners 19.15 uur  35 km schema T
Tandemrace 20.15 uur

Woensdag 10 Juli 65e Wielerronde van Maasdijk

Start en Finish  Korte Kruisweg
Nieuwelingen 13:00 uur 40 km  schema R
Junioren 14:15 uur 65 km  schema L
R.D.B.R. 16:00 uur
Regio renners 17:15 uur 35 km  schema T
Elite/Belofte/Amateurs/Profs B 18:30 uur 80 km  schema E

Zondag 14 Juli 58e Wielerdag van Monster

Start en Finish  Vlotlaan (bedrijventerrein)
R.D.B.R. 11.00 uur
Nieuwelingen Meisjes 12.00 uur 40 km schema R
Ooms Skeelercup 13.00uur
UCI -Vr./Belofte Vr./Elite club Vr. 14.15 uur  60 km schema E
Elite/Belofte/Amateurs/Profs B. 16.00 uur  80 km schema E
Regiorenners A & B 18.00 uur  35 km schema T

Woensdag 17 Juli 59e Ronde van `s-Gravenzande

Start en Finish Vreeburglaan
Jeugd Cat 5 14.00 uur 20 km
Jeugd Cat 6 14.40 uur 25 km
Jeugd Cat 7 15.30 uur 30 km
R.D.B.R. 16.30 uur
Amateurs / Junioren 17.30 uur 60 km schema L
Regiorenners   B  19.15 uur 30 km schema T
Regiorenners   A  20.00 uur 35 km schema T

Zondag 28 Juli 70e Ronde van Poeldijk

Start en Finish Jan Barendselaan
Nieuwelingen 11.00 uur  40 km schema R
R.D.B.R. 12.00 uur
Junioren 13.00 uur  65 km schema L
Regiorenners 14.45 uur  35 km schema T
Elite/Belofte/Amateurs/Profs B 16.00 uur  80 km schema E

Donderdag 1 Augustus 47e Profronde van Westland

Start en Finish Kerklaan
Nieuwelingen 10:30 uur 40 km  schema R
Junioren 11:45 uur 65 km  schema L
R.D.B.R. 13:15 uur
Elite/Belofte/Amateurs/Profs B 14:15 uur 80 km  schema E
Regio renners 16:25 uur 30 km  schema T
Professionals A & B 18:45 uur 100 km

Vrijdag 9 Augustus 34e Super Criterium van Kwintsheul

Start en Finish Leeuwerik
Nieuwelingen 13.00 uur 40 km schema R
Amateurs / Junioren 14.30 uur 60 km schema L
Regiorenners A & B 16.15 uur 35 km schema T
R.D.B.R. 17.30 uur
Elite/Belofte/Profs B 18.30 uur 80 km schema E

Dinsdag 20 Augustus 45e Ronde van De Lier

Start en Finish  Hoofdstraat
Nieuwelingen 13.00 uur 40 km schema R
Junioren 14.15 uur 65 km schema L
R.D.B.R  16.00 uur
Regiorenners 17.00 uur 30 km schema T
Sprintwedstrijd 18.00 uur
Elite/Belofte/Amateurs/Profs B 18.45 uur  80 km schema E
Sprintwedstrijd 21.00 uur

Dinsdag 27 Augustus 70e Wielerspektakel van Naaldwijk

Start en Finish Anjerlaan
Nieuwelingen  12.15 uur 40 km schema R
Junioren 13.30 uur 65 km schema L
R.D.B.R 15.15 uur
Regiorenners 16.30 uur 35 km schema T
Ploegentijdrit voor bedrijven 17.45 uur
Profs A & B Omnium 19.15 uur (Professionals op uitnodiging)